Okulary przeciwsłoneczne damskie – na plaży

Dzień wolny od pracy to świetna okazja na wyjście na plaże, jeśli mieszkasz w miejscowości nadmorskiej. Inni niestety muszą czekać nieraz cały rok aż do następnego urlopu by mogli skorzystać z takiej frajdy. Plaża w sezonie to przede wszystkim turyści, multum ludzi i niezła zabawa. Kawalerom podobają się piękne panie w strojach kąpielowych, a pannom silni i muskularni panowie. Na plaży każdy znajdzie coś dla siebie.

Co trzeba ze sobą zabrać

Plaża to jedno z ulubionych miejsc na wypoczynek, pamiętajmy tylko by nie kłócić się z ratownikiem, który dba przecież o bezpieczeństwo wszystkich plażowiczów, ani nie próbować pływać pod wpływem alkoholu

Autor zdjęcia: YouthfulSins

Nieraz dojście na plaże poprzedza wędrówka długim i męczącym deptakiem. Lepiej, więc niczego nie zapomnieć. Najważniejsze są napoje, nie może ich zabraknąć, gdy przebywamy w pełnym słońcu przez dłuższy czas. Krem lub olejek do opalania z filtrem to także podstawowy bagaż (więcej). Dzięki niemu nie dość, że ochronimy skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych to jeszcze nasza opalenizna będzie wyglądać pięknie i okazale. Drogie panie, nie zapomnijcie wziąć swoje ulubione okulary przeciwsłoneczne damskie. Ponadto przyda się leżak czy sam ręcznik i małe zapasy jedzenia dla najmłodszych.

Aktywny wypoczynek

Na plaży wcale nie trzeba leżeć plackiem na piasku by się opalić. Słońce i tak nas dopadnie. Można się swobodnie kąpać w morzu – to nawet wskazane by od czasu do czasu się schłodzić. Zabawa w wodzie to świetna frajda dla najmłodszych. Gdy panowie zajmują się dziećmi, panie mogą ubrać swe okulary przeciwsłoneczne damskie i pójść pograć w siatkówkę plażową – sport tak niedoceniany przez polskich plażowiczów. To świetna aktywność, która zmusza do wysiłku i pomaga zrzucić zbędne kalorie.

Plaża to jedno z ulubionych miejsc na wypoczynek, pamiętajmy tylko by nie kłócić się z ratownikiem, który dba przecież o bezpieczeństwo wszystkich plażowiczów, ani nie próbować pływać pod wpływem alkoholu. Dbajmy o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swojej rodziny w sposób rozumny i adekwatny do sytuacji.

Comments are closed.